Kurs: Jak wytyczyć budynek w godzinę.

Tym razem udamy się w teren i wytyczymy typowy budynek jednorodzinny. Zanim założymy ulubione gumowce, trzeba jednak pamiętać o kilku kwestiach.

Takie zlecenie, szczególnie na początku kariery, może przysporzyć wiele stresu. Błąd geodety, niewychwycony szybko przez nikogo, może być kosztowny. Ale przy zachowaniu odpowiednich, powtarzalnych schematów działania cała praca powinna pójść bardzo sprawnie, dając przy tym sporo satysfakcji.

Kurs będzie obejmował dokładny opis przebiegu tyczenia budynku, krok po kroku, w formie wideo. Począwszy od analizy projektu, poprzez prace terenowe, a skończywszy na kontroli poprawności wytyczenia.

Cały proces opiszę i usystematyzuję w gotowy algorytm, jak sprawnie poradzić sobie z tym zadaniem geodezyjnym. Dowiesz się również, jakiego sprzętu i oprogramowania użyć, jak rozmawiać z inwestorem, ekipą budowlaną, kierownikiem budowy oraz na co zwrócić ich uwagę. Nauczysz się, jakich metod użyć w konkretnych sytuacjach. Opowiem, jakie problemy mogą Cię spotkać podczas wykonywania tego typu pracy geodezyjnej oraz jak sobie z nimi poradzić.

Daj mi znać czy byłbyś zainteresowany kursem Jak wytyczyć budynek w godzinę, w 2020 roku?


* Tym samym oświadczasz o zapoznaniu się z polityką prywatności geoakademiait.pl.

* Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z geoakademiait.pl


Kurs TurboMap już dostępny.

Poznaj szczegóły oferty dotyczącej internetowego szkolenia z aplikacji do pracy na obiektowych mapach numerycznych.

Dowiedź się więcej